ENP

Es Nebaidos Palīdzēt 


Vai esi pamanījis sev apkārt cilvēkus, kam iet grūti un kam nepieciešama palīdzība? Kas tevi kavē palīdzēt? Šis projekts ir mūsu vēlme kopā atbildēt uz šiem jautājumiem un cilvēku vajadzībām! Mēs, jaunieši, esam nonākuši pie tā, ka nepietiek ar to, ka sēžam mājās pie televizora un neko nedarām. Ir jāpalīdz cilvēkiem, kuriem šajā dzīvē nav tā paveicies. Mēs mācāmies palīdzēt, mēs palīdzam, kā vien spējam un aicinām vēl arī citus jauniešus mums pievienoties.
Projekta mērķis ir ieinteresēt jauniešus veidot un līdzdarboties sociālajās aktivitātēs, palīdzot cilvēkiem grūtībās, visā Latvijā. Tā palīdzot nebaidīties no darba sabiedrības labā un arī nebaidīties no sniegtās palīdzības. Iepazīstināt jauniešus ar veidiem, kā praktiski viņi var palīdzēt saviem apkārtējiem cilvēkiem, kas ir grūtībās vai ciešanās. Doties gan māj apmeklējumos, gan uz pansionātiem, slimnīcām, sociālās palīdzības centriem un citur, kur jaunieši praktiski var piedzīvot palīdzēšanas svētību. Ieinteresēt jauniešus arī no vietējās sabiedrības, lai pēc semināra šie jaunieši būtu motivēti turpināt darboties savā pilsētā regulāri.Dalībnieku atsauksmes par projektu:
*  „Ausmas kundze bija ļoti priecīga, ka mēs nepadodamies un pabeidzam iesākto darbu.” (Jurijs)
* „Es noteikti vairs nebaidīšos palīdzēt pensionāriem, kas ir vientuļi vai pansionāta ļaudīm.” (Kristīne)
*  „Tante bija priecīga, viņai sāpēja mugura, nevarēja ilgi noliekties, tāpēc mēs ravējām.” (Ieva)
*  „Devos 1. reizi, bet man patika, iepriecinājām Valijtanti un viņas vīru, sakopām mājas iekšpusi.” (Astra)
*  „Es ravēju dārzu pie baigi krutā opja – mākslinieka J. Zvirbuļa. Un tad vēl parunājos. Forši!” (Laila)
*  „Tagad es zinu, kā var palīdzēt cilvēkiem.” (Nils)
*  „Jebkuram var kaut mazliet palīdzēt!” (Inese)
*  „Biju pansionātā. Veltīju sevi šiem cilvēkiem, uzklausīju un palīdzēju viņiem. Daži pat no prieka raudāja, tas mani aizkustināja.” (Andija)
*  „Garīgi barojošs pasākums ar praktiskām mācībstundām” (Toms)


Vairāk par projektu Es nebaidos palīdzēt varat uzzināt un apskatīt projekta mājaslapā www.nebaidos.lv .