Par mumsJaunieši, nereti tieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem, izdara savas dzīves visnozīmīgākos lēmumus – izvēlas profesiju, vērtības, dzīvesdraugu, nostiprina attieksmi pret sevi un meklē savu vietu. Kristīgā ticība ir tā, kas nodrošina cilvēka dzīvei stabilitāti un jēgu. 

JN Misija
Izplatīt Kristus vēsti caur katru LELB jaunieti.


JN Vīzija
Motivētas un atbalstītas draudzes veiksmīgi kalpo jauniešiem Latvijā.


JN uzdevumi
1. Motivēt un apmācīt mācītājus un draudžu vadītājus.
2. Apmācīt potenciālos un tālāk izglītot esošos jauniešu darba vadītājus.
3. Izdot un apkopot materiālus jauniešu vadītāju kalpošanas atbalstam.
4. Atbalstīt draudzes un jauniešu grupas misijai pie jauniešiem.
5. Veidot un attīstīt Jauniešu Centru Rīgā.
6. Apkopot un tālāk izplatīt aktuālo informāciju par jauniešu pasākumiem, apmācības iespējām un citām jauniešu aktivitātēm.

Dažādi projekti, kurus īsteno Jaunatnes nozare, palīdz iesaistīt jaunos draudzes locekļus draudzes dzīvē, kalpošanā, diakonijā, slavēšanā, kopīgā sportošanā, kā arī veicina sadraudzību starp Latvijas draudžu jaunajiem kristiešiem.

2008. gadā Jaunatnes nozarei apritēja 10 kalpošanas gadi.JN Logo


JN Darbinieki
Jaunatnes Nozare nebūtu iedomājama bez tās vadītājiem.
Kopš Jaunatnes Nozares izveidošanas 1998. gadā līdz 2009. gada pavasarim, Jaunatnes Nozares vadīja Māc. Rinalds Grants.
Šobrīd Jaunatnes Nozares vadītājs ir Māc. Krists Kalniņš. Dažādus projektus palīdz vadīt arī Jaunatnes nozares projektu vadītājs Māc. Roberts Otomers.


LELB Jaunatnes Nozares projekti:

JaVA  

ENP

Jauniešu centrs

Sports 
Reģionālās jauniešu vadītāju tikšānās 

Šeit ir daži no vecākajiem projektiem: 

Pāri visām lietām

Radoša kristīgo mūziķu vasaras nometne, kurā iespējams satikt citus līdzīgi domājošus un kāda instrumenta spēlējošus jauniešus no visas Latvijas, satikt arī tos, kas var un grib dalīties pieredzē, informācijā un resursos, lai attīstītu kvalitatīvas slavēšanas kalpošanas aizsākumus vai atjaunošanu draudzēs. Nometnes mērķi ir: kopīgi pieaugt ticībā, gūt iedvesmu un stiprinājumu turpināt slavēt Dievu un kalpot draudzēs ar muzikālajām dāvanām, pieaugt meistarībā spēlējot kādu tradicionālo slavēšanas instrumentu (ģitāru, klavieres, basģitāru, bungas, perkusijas, vokāls), sadraudzēties savā starpā, dalīties dziesmu notīm un akordiem, veidot mūziķi tīklu, kas palīdzētu veiksmīgāk muzikāli noformēt pasākumus, popularizēt slavēšanas kalpošanu. Nometne ir notikusi vienreiz, drīzumā gaidāma otrā nometne, kurā plānots aizsākt un attīstīt divas pavisam jaunas kalpošanas: skatuves tehniskais cilvēks (apskaņotājs) un dejošana.  


Drāma "Rabīns un klints"  
 
Mūzikas un Drāmas grupas mērķi ir divi: Pirmkārt: ar skatuves palīdzību un visu, kas uz tās var notikt (teātris, koncerts, dejošana, dziedāšana, skečiņi, šovi u.tml.), sludināt par Kristu, to darot postmodernā un atraktīvā veidā, lai arī pašiem jauniešiem būtu prieks un iemesls pieaugt minētajās nodarbēs. Otrkārt: iedrošināt jauniešus kalpošanai draudzēs, veicināt viņu iesaistīšanos draudzes jauniešu aktivitātēs (jauniešu vakaros, Bībeles studijās, slavēšanas grupās u.c.) un kopt savstarpējo sadraudzību, kā arī popularizēt iespējas (apmācība, dvēseļu kopšana, sadraudzība, sports u.tml.), ko piedāvā atbildīgā institūcija baznīcā, proti, Jaunatnes nozare. To esam sasnieguši ar muzikālās izrādes "Rabīns un Klints" izbraukumiem uz dažādām Latvijas draudzēm, par ko sīkāk variet lasīt sadaļā "Pasākumi".


Ej dziļāk 
 
 
Garīgais kūrorts jauniešu vadītājiem. (Darba cimdu nolikšana.) Laiks un iespēja garīgi iztukšotam un piekusušam jauniešu vadītājam doties tuvo ārzemju braucienā, lai pavadītu laiku kopā ar Dievu, pašam nekas nebūtu jāorganizē un gūtu spirdzinājumu kristīgā cīņu biedru – citu vadītāju – kompānijā. Laiks piepildīts ar dažām lekcijām par to, kā atpūsties ar Dievu un gūt spēkus ikdienā, kluso laiku, izklaidēm pašu priekam un smiekliem. Vairāk bildes no projektiem varat atrast mājaslapas galerijā.